Returns

Norėtume pabrėžti, jog šie gaminiai rankų darbo ir pagaminti iš natūralių medžiagų todėl kiekviena iš pirktų žvakių yra unikali ir gali skirtis nuo nuotraukose pateiktų pavyzdžių.

Pavyzdžiui, betono dalyje esantys burbuliukai ar nelygumai yra natūrali betono savybė bei mūsų siekiamybė, nes puikiai pagyvina dizainą, kaip ir žvakės paviršiaus nelygumai, kurie gali atsirasti dėl naudojamo natūralaus vaško – sojų/kokosų/rapsų, bet puikiai „įsipaišo” į mūsų industrinį dizainą. 

Turėkite omenyje, jog natūralioms žaliavoms aplinka turi ženkliai didesnę įtaką, todėl tikėtina, kad laikui bėgant, žvakės pakeis savo išvaizdą – t.y. pabluks, pasioksiduos (dekoro detalės) ar betonas perims ilgainiui vaško riebumą. 

Tai nėra laikytina žvakės broku, greičiau – žvakės gyvavimo laikotarpiu. 

Jei vis tik manote, jog gavote žvakę su defektais – susisiekite, pasikalbėsime, o oficialios prekių grąžinimo taisyklės pateiktos žemiau.

Grąžinimo taisyklės

– Klientui parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos ir grąžinamos remiantis daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.

– Nepatikusių prekių grąžinimo atveju pristatymo mokestį turi mokėti klientas. Grąžinamų nekokybiškų prekių siuntinio pristatymo išlaidos padengiamos pardavėjo.

– Pardavėjas prekes iš kliento priima, jeigu: prekė nenaudota, nepraradusi savo prekinės išvaizdos bei nėra sugadinta kliento, pateikiama originalioje tvarkingoje pakuotuėje, grąžinama pilna prekės komplektacija, klientas pateikia prekės įsigijimo dokumentą. 

– Prekė nekeičiama, neatlygintinai trūkumai nešalinami ir pinigai negrąžinami, jei prekės trūkumų atsirado dėl to, kad klientas pažeidė prekės naudojimo ar saugojimo taisykles

– Norėdamas grąžinti prekę(-es) remiantis prekių grąžinimo taisyklių pirmu punktu, pirkėjas gali tai padaryti per 14 kalendorinių dienų nuo perkių pristatymo pirkėjui dienos informtuojant pardavėją kontaktų skiltyje nurodytomis susiekimo priemonėmis kartu su grąžinamos prekės pavadinimu, užsakymo numeriu ir grąžinimo priežastimi.